Діти рятують планету

Проблема екологічної освіти дошкільників стає все більш актуальною. Для досягнення мети – розвитку екологічної свідомості, педагоги КЗДО “Калинка” протягом навчального року, організовували еко-акції та фестивалі, займались зображувальною діяльністю на задану тематику тощо. 

Для закріплення освітнього ефекту вихователі старшої групи Кузеванова Т.О, Шаповал К. С та музичний керівник Діхтяр Р. В. організували виставу “Діти рятують планету”.
Головними персонажами вистави вистави стали діти з майбутнього 3019 року, де Земля майже повністю знищена та сучасні діти з 2019, у яких слід сформувати екосвідому поведінку.
Звісно до дітей завітала Природа Землі та Сіра Пустка. Природа Землі давала дітям гарні поради: як зберегти рослинність, водні ресурси, залишити повітря чистим тощо. Сіра Пустка, у свою чергу, спонукала дітей до не економного використання води, паперу.
У нашій виставі перемогло добро, а отже – Природа Землі та екорозумні діти!
У знак тріумфу Природи діти заспівали пісню-присвяту нашій планеті “Ось яка красуня моя Земля” та виконали танок “Ми тримаємо планету”!
Покидаючи музичну залу з новими враженнями та закріпленими знаннями, діти-учасники та глядачі точно знали, як треба поводитись, щоб у далекому 3019 році між зеленими лісами стрімко текли ріки, впадаючи у моря та океани під блакитним небом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *