Здоров’я – одна із ключових складових гармонійного розвитку особистості

Здоров’я – одна із ключових складових гармонійного розвитку особистості. Зазвичай бути здоровим – означає бути щасливим, усміхненим, бадьорими, сповненим прагненнями до нових перемог.
Є безліч шляхів як розвивати власні фізичні якості, але 100-відсотковий варіант підтримання здоров’я – спорт! Власне якому і був присвячений весь тиждень в КЗДО “Калинка”.
Протягом трьох днів дошкільники старших груп мали змогу відвідувати СК “Царський”, де stretch-фітнес тренер Дернова І. В. провела чудову екскурсію стежками зелених насаджень (яких безліч на території спортивного комплексу!), організувала з дітьми фітнес-заняття, після якого дошкільники поласували смачненьким та корисним у затишній альтанці.
Колектив КЗДО “Калинка” щиро вдячні Морозу С.А. та Лебеденку М.Ю. за можливість долучити дошкільників до спортивного ритму у сучасному спортивному комплексі “Царський”!
Кінець тижня ознаменувався спортивними змаганнями між середніми групами “Колосок” та “Незабудка”. Інструктор з фізичного виховання Лавренко Н. В. організувала естафетні змаганнях з літнім акцентом: “Передай кавунчик”, “Склади сонечко” тощо.
Підтримували та вболівали за молодших спортсменів дошкільники старших груп та їх вихователі!
Як і на кожному змаганні слід визначити переможця… Сьогодні це – дружба! Кожна команда-учасник отримала солодкий приз; не залишились без винагороди і вболівальники!
У спортивно-піднесеному настрої, зі здоровим тілом та міцним духом пройшов тиждень в КЗДО “Калинка”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *