“Тиждень щасливих дітей”

Ось і добігає кінця перший тиждень літа, який в КЗДО “Калинка” ми назвали “Тиждень щасливих дітей”.
Чим запам’ятались нам ці дні?
У понеділок, ми разом з кількома дітьми старших груп, завітали до КЗ “Оріхівської обласний притулок для дітей”. Нашій зустрічі передував збір іграшок в КЗДО “Калинка” від дошкільників – дітям, котрі перебувають у притулку. На початку оголошеної акції нам було складно уявити скільки іграшок та книг подарують дошкільники іншим, зовсім не знайомим дітям! Машинки, ляльки, пазли, конструктор та сенсорні ігри; книги українською та англійською мовою – це далеко не весь перелік зібраних подарунків! Хотілось би вірити, що під час зустрічі ми подарували не просто іграшки, а дещо більше – віру в краще, добро, світло та радість.
Вихователями груп були створені чудові стінгазети – присвячені Дню захисту дітей. На плакатах майоріли дитячі посмішки та їх мрії; дитинству присвячували чудові вірші. Виготовлені стінгазети порадували не лише наших дошкільників, а і їх батьків.
Цікаво було поглянути й на улюблені іграшки наших дітей – як вони їх обіймають, оберігають, вибудовують ігрові сюжети.
Четвер та п’ятниця – день мультиплікації. “Жив-був кіт” – змістовний та глибокий мультфільм, що спрямований на розвиток товариських почуттів, здатності до співчуття.
Тиждень щасливих дітей – пройшов на ура! Але ж тиждень – це не межа! Діти мають бути щасливі щодня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *