Корисно, повчально та цікаво

З метою формування навичок безпечної поведінки дітей на залізничних станціях, поглиблення знань дошкільників з соціальної сфери було організовано екскурсію на Оріхівської залізничну станцію Придніпровської залізниці. 

Екскурсія розпочалась зі знайомства з начальником Оріхівської залізничної станції Демуренко Людмилою Вікторівною, яка привітно зустріла нас на пероні.
Людмила Вікторівна розповіла дітям про вантажні та пасажирські потяги, правила поведінки на залізничних станціях. Дала можливість ставити дітям запитання та відповіла на них.
Під час перебування дошкільників на станції, на колію зайшов вантажний потяг… Емоції переповнювали дітей! Дехто з них вперше побачив залізничний транспорт! Діти радісно махали рученятами машиністу, а він у відповідь – сигналив.
Наша екскурсія продовжилась на пішохідному мосту, де краєвид дітей вразив неймовірно! Адже з висоти вони побачили не лише всю станцію, а й безліч дерев, доріг; кожен намагався розгледіти свій будинок.
Дошкільники мали змогу познайомитись з залом очікування та квитковою касою, де всі відчули себе майже майбутніми пасажирами Укрзалізниці.
На згадку про знайомство та краще вивчення правил поведінки Демуренко Л. В. подарувала нам інформаційні буклети з правилами поведінки на залізничних станціях та в транспорті.
Колектив та дошкільники КЗДО “Калинка” вдячні Демуренко Л. В. за цікаву, корисну та повчальну екскурсію! (smiley)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *