Про найцінніше для найменших, або День сім’ї в КЗДО “Калинка”👨‍👩‍👧‍👦

Весна така ж сонячна, як мамина посмішка і така ж тепла, як відносини в родині. Тож, не дивно, що День Мами та День Сім’ї відзначається саме в травні. 

Проведення бесід, читання віршів про батьків, родину, рід – для такої діяльності вихователі КЗДО “Калинка” не чекають особливих подій, це наша щоденна робота.
Але в святкові дні завжди хочеться чогось більшого – нового та креативного.
Тож ми з радістю відгукнулись на пропозицію працівників Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Оріхівської міської ради долучитись до акції “Щастя материнства” та привітали матусь, котрі знаходяться у пологовому будинку.
Вихователі з ентузіазмом виготовляли вітальні листівки, витинанки, плакати.
А вже 10 травня дошкільники старших груп з ніжністю та трепетом привітали матусь. Скільки подиву було в очах наших вихованців, коли вони мали змогу побачити немовлят, котрим лише декілька днів від народження! Скільки ніжності було в очах матусь! Як бережно вони тримали поробки, отримані з дитячих рук! Маленький передпокій пологового будинку був пронизаний чуттєвістю та зворушливістю.
В рамках святкування Дня Сім’ї в дошкільних групах КЗДО “Калинка” було організовано фотовиставку “Я та моя родина”, де кожен мав змогу переглянути фото, розповісти друзям про своїх батьків, братів та сестер.
Колектив КЗДО “Калинка” вітає всіх зі святами. Бажаємо кожному, щоб круговерть буденних справ не відволікав від найголовніших цінностей життя – наших родин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *