Повчально та захопливо!

    Діти щодня граються іграшками – ляльки, машинки, розмальовки… Ким вони лише себе не уявлять: турботливими матусями, мужніми героями, перукарями, водіями… Перелік можна продовжувати безкінечно! Та є роль, котру діти приміряють на себе дуже рідко – науковці.

    Та завдяки вмілій діяльності вихователів діти можуть себе відчути справжніми експериментаторами . Саме це продемонстрували вихователі старшої групи «Ягідка» – Кузеванова Т.О., старшої групи «Бджілки» – Рясна Л.А.

    Зокрема, Кузеванова Тетяна Олександрівна провела цикл експериментально-дослідницької роботи разом зі старшими дошкільниками, де вони перетворювали воду у лід та навпаки, спостерігали за процесом фарбування капустяного листя барвниками, вивчали властивості повітря, створювали штучний дощ… І це навіть не повний перелік того, від чого у дітей перехоплювало подих!

     Вихователь Рясна Лілія Анатоліївна  продемонструвала дітям виверження діючого вулкану, що неабияк вразило дітей! З дітьми  була проведена попередня робота, де вони ознайомились з особливостями діючих вулканів, лави та шкоди, що спричинює процес виверження.

    Проведені експерименти супроводжувались коментарями вихователів, поясненнями та висновками, які діти вже мали змогу зробити навіть  самостійно!

    «Навчати, граючись» – дійсно чи не найголовніший девіз вихователів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *