День Соборності України

     Чимало свят існує в нашій країні! Всі вони проходять з особливим піднесеним настроєм, піснями, танцями – все в кращих українських традиціях.

    Та є свята, котрі вимагають підвищеної уваги – державні свята: День Конституції України, День Незалежності та, звісно – День Соборності.

     У далекому 1919 році відбулось возз’єднання нашої країни, що стало початком її повноцінного розвитку та становлення.

   Вперше масово відзначили цей день у 1990 році, тоді сотні українців взялись за руки, утворивши величезний «живий ланцюг».

    З тих пір та аж до нині традиція відзначати День Соборності залишається актуальною.

    Звісно ж пояснити дітям про тернистий шлях до створення незалежної України складно, але навіть дошкільнята знають про свою приналежність до українського народу та не можуть не відзначити цей день.

    Так, у КЗДО «Калинка» проведено цикл занять з ознайомлення дітей з Україною, її державними символами, народним вбранням, природою тощо.

    Так, вихователь старшої групи «Бджілки» – Рясна Л.А. провела з дітьми заняття, у ході якого було обговорено головні символи нашої державності. Діти та вихователь читали чуттєві вірші про Україну, рідну мову.

    Діти старшої групи «Ягідки» разом з вихователем Шаповал К.С. та помічником вихователя Максютою Н.П. заквітчали нашу країну різнокольоровими квітами – реальними та й фантастичними.

    Дошкільнята старшої групи «Веселка», разом з вихователем Устименко Т.А. та помічником вихователя Проценко К.А. залишили відбитки своїх долоньок на карті, ставши у дружнє коло.

    Діти середньої групи «Колосок» разом з вихователем Погосян А.Ю. створили м’які серденька.

    Колектив КЗДО «Калинка» та наші дошкільники вітають усіх українців з Днем Соборності України! Бажаємо вам миру та злагоди!  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *