Методичне об’єднання вихователів-методистів та вихователів Оріхівської ОТГ

     10.01.19 на базі КЗДО “Калинка” відбулось методичне об’єднання вихователів-методистів та вихователів на тему “Інноваційні форми методичної роботи з педагогічним колективом” (керівник методичного об’єднання Дибко Н. О).
     Гостями заходу стали методист відділу освіти, молоді та спорту Кулік О.К., вихователі-методисти КЗДО “Сонечко”, “Дюймовочка”, “Чебурашка”, “Червона шапочка” та вихователів з закладів дошкільної освіти “Колобок” (Мирне), “Оленка” (Нестерянка), “Ромашка” (Новопавлівка).
      Методичне об’єднання мало на меті детальний аналіз інноваційних форм роботи адміністрації ЗДО з педагогічним колективом, що буде сприяти розвитку творчого мислення педагогів, пошуку нових шляхів вирішення різноманітних освітніх завдань, сучасного бачення традиційних педагогічних ситуацій.
      Робота вихователів-методистів та вихователів складалась з теоретичного аналізу традиційних та інноваційних форм роботи, їх порівняння, визначення більш об’єктивних форм роботи з педагогами.
     Звісно, на семінарі, котрий був присвячений інноваціям, зустріч не могла обійтись без інноваційних та інтерактивних вправ.
     Зокрема, педагогам були запропоновані такі вправи як “Моє очікування від…”, “Фішбоун”, “Шість капелюшків”.
     Кожна із зазначених вправ була спрямована на власне викладення думок щодо використання інновацій в роботі вихователів-методистів з педагогічним колективом.
     Протягом заходу колеги озвучували різні думки, кожна з яких має право на існування. Саме така спільна діяльність, обмін досвідом та власними міркуваннями може призвести до покращення дошкільної освіти.
    Підводячи підсумок, методисти та вихователі дійшли згоди, що використання інновацій у роботі з педагогами мотивує до пошуку нового та незвичного, розвиває творче педагогічне бачення та міркування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *