Зимова казка

Звідусіль вже лунають новорічні дзвоники, у вікнах грайливо мерехтять яскраві вогники, діти дописують останні листи чарівнику і, навіть дорослі починають вірити в диво… Отже, наближається свято – Новий Рік!

У КЗДО «Калинка» зимова феєрія розпочалась 21 грудня, закликаючи до святкування усіх дошкільників, їх батьків та працівників закладу.

У казковому калейдоскопі закружляли дівчатка-сніжинки, маленькі ялинки, тендітні феї, справжні пірати, відважні мушкетери, лісові звірята та інші святкові персонажі.

Гостями свят були – Снігуронька, Матусі Зайчики та Лисички, Мушка, Ведмедик, Маша, Феї, Чаклунки, Кощій, баба Яга… та хіба ж усіх можна згадати, хто приходив на свято малят звеселяти? Проте, жоден із них не міг чинити опір найголовнішому, найчарівнішому Дідусеві з мішком подарунків за плечима!

Хвилі яскравих дитячих емоцій, щирих посмішок та справжньої радості розливались у музичній залі цілий тиждень, огортаючи нас, дорослих, своїм теплом!

І ніякої зими ми не боїмося, допоки лунає дитячий сміх, блистять оченята  і  в дружньому колі запалюються вогники на ялинці!

З наступаючим Новим Роком! Вірте в диво – адже казка завжди ходить поруч!

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *