Місячник безпеки в КЗДО «Калинка»

    У сучасному світі, на жаль, існує безліч загроз для здоров’я та життя людини. Стан сучасної екології, використання гаджетів, постійні стресові ситуації – далеко не всі фактори, котрі негативно впливають на нас.

     Тому, сформувати у дітей навики здоров’язбережувальної поведінки, навчити цінувати власне та чуже життя, розвивати у дитини прагнення до фізичного розвитку – одні з ключових завдань дошкільної освіти.

   А тому, проведення Місячника безпеки завжди є насиченим: діти, батьки, колектив закладу – всі приймають активну участь.

    Протягом місяця у закладі проводились заняття, бесіди, тематичні ігри, зустрічі з представники професій, котрі допомагають нам оберігати власну життя.

Так, вже доброю традицією стали зустрічі наших дошкільників з представниками рятувальної служби. Дяченко Юлія Іванівна провела цікаву інтерактивну бесіду з дітьми середніх груп: правила поведінки під час виникнення небезпечної ситуації, тематичні загадки, цікава протипожежна лічилки… Діти з захватом слухали справжню рятувальницю, були активні та зацікавлені.

    Цього року до нас завітала лейтенант Маслак К.О. з цікавою лекцією для дітей старшого дошкільного віку. Катерина Олегівна провела з дітьми розяснюючу бесіду про правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, переглянули повчальний мультфільм та, навіть, створили нову дизайнерську форму для сучасних українських поліцейських та новий дизайн для автомобілів спеціального призначення.

    Заняття з основ формування безпечної поведінки були організовані на високому рівні. Кожне заняття містило цікаві практичні завдання для дошкільника: надати першу медичну допомогу, викликати служби спеціального призначення, дотримуватись правил дорожнього руху в іграшковому містечку.

    Дошкільники КЗДО «Калинка» взяли активну участь у конкурсі малюнків, присвячених безпеці життєдіяльності (родиин Адеріхіної Анастасії, Головіної Катрусі, Щербини Анастасії, Коби Романа, Равлика Нікіти, Паренко Артема).

    Підводячи підсумки, можна говорити про вдало організований Місячник безпеки в КЗДО «Калинка», адже діти точно запам’ятали, що здоров’я – найцінніше, що має кожна людина!

    Будьте здорові! Бережіть себе та близьких!   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *