Стежками рідного міста

Освітню діяльність потрібно оновлювати, змінювати,  відповідно до вимог часу та дитячих інтересів! Адже знання, пізнавальний інтерес, вміння та навички формуються не лише на заняттях та під час довготривалих розмов… Як правило, це щось нове та незвичне для дітей; те, що пробуджує їх допитливість та надовго залишається в їх пам’яті.

На думку, колективу КЗДО «Калинка» ефективним засобом освітньої діяльності виступають екскурсії рідним містом. Цінність екскурсійної діяльності не можливо переоцінити: пізнання рідного міста, формування уявлень про різні професії тощо.

Отож, протягом вересня-жовтня, старші дошкільники груп «Ягідки», «Веселки», «Бджілки» разом з вихователями (Кузеванова Т.О., Шаповал К.С., Устименко Т.А., Храпак Т.М., Ткаченко О.П., Рясна Л.А.), помічниками вихователів (Максюта Н.П., Проценко К.А., Дудко Н.І) відвідали ряд цікавих місць, але про все по-черзі…

Незрівнянні емоції у дошкільників викликала перша цьогорічна екскурсія до пожежної частини. Саме там діти побачили пожежні машини, як вони подають воду, почули сигнал тривоги. Дошкільники мали змогу посидіти в кабіні пожежної машини, потиснути руку пожежники, одягти справжню каску. Загалом – емоцій залишилось вдосталь!

У вересні гостинно нас зустріли працівники ТДВ «Оріхівський хлібокомбінат», де дошкільники мали змогу побачити процес замішування тіста, випікання хлібу, булочок. Дошкільники з цікавістю спостерігали за робою пекарів, які майстерно вправлялись зі своїми обов’язками. А запашні булочки від працівників хлібокомбінату – стали справжнім смачним сюрпризом для дітей!

1 жовтня  у світі відзначають Міжнародний День Музики. Працівники музичної школи також не лишились осторонь свого професійного свята і відзначили його звітним концертом своїх учнів. Вдячними глядачами на концерті стали саме наші дошкільники, які не скупились на оплески та квіти учасникам концерту! Діти уважно слухали музичні композиції, спостерігали за виконанням творів на музичних інструментах.

Також у жовтні свої двері гостинно відчинив Оріхівський краєзнавчий музей, де діти потрапили в справжню українську кімнату та познайомились з народним побутом. Дошкільники уважно слухали розповідь про життя українців, про предмети їх буденного вжитку.

Заключна екскурсія стежками нашого міста прийшлась на швейну фабрику, де діти розглянули  як саме створюється одяг, пришиваються ґудзики, скільки людей працює над створенням однієї речі…

Колектив КЗДО «Калинка», дошкільники та їх батьки вдячні абсолютно кожному за участь  в організації екскурсій, за цікаві розповіді про власні професії та лагідні очі, які зустрічали нас скрізь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *