Готуємось до Великодня!

Великдень  –  величне свято для кожного із нас, відзначають його по-різному. Ось і вихованці середньої  групи «Веселка»(вихователі Устименко Т.А., Костенко С.С., Носач Т.О.)  вирішили влаштувати тепле сімейне свято, порадіти яскравому сонечку, лагідному весняному вітерцю і звісно ж напекти смачних запашних пасок і прикрасити яйця.

   Для оздоблення яєць ми використали техніку декупажу за допомогою кольорових серветок і білкового клею. Тісто приготували завчасно вдома, а в групі провели спостереження як підіймалося тісто та наповнили формочки для кулічів. Діти прийняли цю ідею із захватом та з превеликим задоволенням дружно працювали, та навіть запропонували зробити це диво традицією. З нетерпінням діти чекали поки пасочки спечуться, а потім ще й прикрасили глазур’ю та різнокольоровою присипкою.

   Слід відмітити, що сьогодні у маленьких пекарів панувала особлива атмосфера гармонії, щирості та гостинності і приходить розуміння, що добро обов’язково переможе, адже віра в Бога творить дива. Христос Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *