Тренінг для батьків “Щасливе батьківство”

   29 березня, в ОКДНЗ “Калинка” відбулось методичне об’єднання для вихователів з теми – “Робота з батьками”. Керівник методичного об’єднання – вихователь ОКДНЗ “Сонечко” – Коба Людмила Володимирівна.

   З метою використання інноваційних форм роботи, активного включення до освітнього процесу та психологічної просвіти батьків, нами було вирішено організувати психологічний тренінг. Тему тренінгу було обрати не складно, адже питання батьківства завжди актуальне та вимагає досконалого вивчення.

   Отож, практичний психолог ОКДНЗ “Калинка” Погосян Аліна Юріївна підготувала та провела тренінг “Щасливе батьківство”.

   Мета тренінгу полягала в бажанні глибше розкрити феномен дитинства; дати можливість матусям відчути себе на місці дитини (у щасливі та болючі моменти). Та, мабуть, головна мета зустрічі полягала у тому, щоб підвести батьків до глибоких роздумів щодо своїх дитини: “Яка вона?”, “Що полюбляє?”, “Чому моїй дитині було сумно?” тощо.

   Для досягнення даної мети Погосян Аліна Юріївна побудувала тренінг таким чином, що в ньому гармонійно перепліталися вислови та цитати про щасливе дитинство, притчі та практичні завдання. Зокрема, серед завдань були такі як – (вправа “Це моя дитина”, “Яблучко від яблуньки”, перегляд відеоролику “Дитячі мрії” тощо).

   Кожне із завдань спонукало батьків до роздумів та певних висновків.

   Зустріч була побудована відповідно до загальної структури тренінгів у психологічній практиці, з дотриманням вимог, проте з урахуванням теми та емоційного налаштування учасників.

   Та як би там не було і скільки б ми не говорили про теорію психології – найбільшим показником успішно проведеного тренінгу були сльози на очах матусь-учасниць та колег, котрі відвідали захід.

    Дякуємо за участь та небайдужість матусям наших вихованців: Лиско Ірині, Галчанській Віталіні, Кошиль Ользі, Єфименко Світлані, Олійник Марині, Соболь Наталі, Зик Інні, Топорко Вікторії, Луцюк Яні, Іванченко Лідії, Бондаренко Альоні. Сподіваємось, що наша зустріч не була марною! Нашим колегам вдячні що позитивні відгуки по завершенню тренінга. Маємо надію, що обмін досвідом був вдалим! Натхнення нам та щасливого батьківства!

2 Replies to “Тренінг для батьків “Щасливе батьківство””

  1. click here

    I love your blog.. very nice colors & theme. Did you design this website yourself or did you hire someone to do
    it for you? Plz respond as I’m looking to construct
    my own blog and would like to know where u got this from.
    cheers

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *