Методичне об’єднання вихователів з логіко-математичного розвитку

Методичне об’єднання вихователів

з логіко-математичного розвитку

   27 лютого, на базі Оріхівського комунального дошкільного навчального закладу «Калинка» відбулось методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти.

Керівник методичного об’єднання – вихователь ОКДНЗ «Сонечко»,  Каптур Ірина Олександрівна.

Захід розпочався з перегляду заняття з логіко-математичного розвитку у середній групі «Веселка», вихователь – Устименко Тетяна Андріївна.

Заняття було організовано в нетрадиційній формі. На це навіть вказує його назва – «Математичний квест».

Будь-який квест передбачає рух, вирішення одного завдання для можливості виконання наступного.

Саме цим і керувалась Устименко Т.А.. Вихователь вміло організувала нетрадиційне заняття, дотримуючись його, на перший погляд стандартної структури.

Під час заняття діти перетворились на морехідців, котрі латали вітрила геометричними фігурами-латками, прикрашала пальму, групуючи предмети за кольором, розміром тощо, викладали карти, орієнтуючись на дощечці.

Логічним завершенням заняття стали знайдені скарби!

Протягом заняття діти були розкутими, емоційними, з азартом та непідробним інтересом виконували всі завдання..

Слід зазначити, що на заході були присутні вчителі початкових класів, з метою більш глибшого розуміння сфери дошкільної освіти, переймання досвіду організовувати освітній процес, граючись, – невимушено та демократично.

По завершенню заняття вихователі спільно з вчителями обговорили відкритий захід, новітні реформи в сфері освіти та вирішили переймати досвід один одного, задля реалізації наступності та перспективності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *