Семінар-практикум «Розвиток екосвідомості дітей в системі сучасної дошкільної освіти»

Семінар-практикум «Розвиток екосвідомості дітей в системі сучасної дошкільної освіти»

   14 лютого 2018 року в ОКДНЗ «Калинка» відбувся семінар-практикум на тему «Розвиток екосвідомості дітей в системі сучасної дошкільної освіти» за участю вихователів закладу.

   Семінар був спрямований розгляду проблеми екологізації освітнього процесу в дошкільному закладі.

   Питання екології колектив ОКДНЗ «Калинка» вивчають вже другий рік поспіль, оскільки дана проблема є актуальною та потребує вирішення вже починаючи з дошкільного дитинства.

   Безпосередньо під час семінару вихователі ознайомились з теоретичною інформацією та виконували творчо-практичні завдання. Зокрема, вихователі розглянули програму «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку», дидактичні матеріали до неї, обговорили стереотипи мислення, котрі заважають позитивному формуванню екологічної свідомості; обгововорили проблему інтеграції екологічних знань під час реалізації освітніх ліній програми «Я у Світі».

   Останнє завдання було творчим: вихователям запропонували створити макет екологічної стежини навколо садочка та екологічний майданчик.

    Створені екологічна стежинка та екомайданчик містили різноманітні природні об’єкти живої та неживої природи, куточок природо-дослідницької діяльності, релаксаційний осередок в природному середовищі тощо.

   Дивлячись на створені макети, ми зрозуміли – нам є до чого прагнути!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *