Фестиваль Ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

Фестиваль Ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

   29 січня 2018 року відбувся фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», в якому брали участь дітей дошкільного віку Оріхівської територіальної громади.

    Оріхівський КДНЗ «Калинка» представляла вихованка старшої групи «Сонечко» – Ярмак Евеліна.

    Евелінка підготували уривок вірша «Про Україну» та «Пісня про Оріхів».

   Читання вірша дошкільницею було натхненним, сповненим патріотизмом та почуттям гордості за рідний край.

     Трималась Евеліна достатньо вільно, розкуто; її мова була по-справжньому солов’їною, а дикція – напрочуд гарна.

    Виступ супроводжувався музичною добіркою, фото презентацією нашого міста.

   Все це не могло не вплинути на членів журі. Отож, Ярмак Евеліна посіла ІІ місце на районному етапі фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

    Адміністрація ОКДНЗ Калинка виносить подяку вихователям Ярмак Евеліни – Храпак Тамарі Миколаївні та Ледіді Ірині Георгіївні за підготовку дошкільниці до участі у фестивалі, розвиток культури та етикету мовлення, усного мовленнєвого жанру.

    Окремі слова подяки висловлюємо родині Ярмак Евеліни – Ганні Сергіївні (матусі) та Тетяні Миколаївні (бабусі) за небайдужість до розвитку ораторського мистецтва у дитини.

   Колектив ОКДНЗ «Калинка» дякує за участь у фестивалі та чудовий результат! Пишаємося нашою Евелінкою! Ми знаємо, що головні перемоги – попереду!

     «Словом можна ранити, а можна – зцілити» – всім нам відомий даний вислів. Проте, нам дуже хочеться вірити, що діти, коли стануть дорослими, будуть говорити лише слова, котрі сповнені вірою, мріями, теплом, а сила їх буде завжди цілюща!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *