Педагогічна рада “Особливості розвитку креативності в дошкільному віці”

            13 грудня в ОКДНЗ “Калинка” відбулась педагогічна рада на тему: “Особливості розвитку креативності в дошкільному віці”.
        У ході педагогічної ради було заслухано та обговорено наступні доповіді: “Розвиток креативності в ігровій діяльності” (доповідь підготувала вихователь  І молодшої групи  – Шрамко О.В.); “Нетрадиційні техніки в процесі розвитку креативності” (вихователь-методист Дибко Н.О.); “Розвиток креативності вдома” (практичний психолог Погосян А.Ю.).
        Окрім теоретичної ачстина, педагогічна рада містила й практичний блок.
        Зокрема, вихователі ІІ молодших груп “Незабудки”, “Колосок” – Ляшенко Г.М. та Кравченко Л.А. підготували та провели з присутніми вихователями ігри, котрі спрямовані на розвиток креативного мислення дітей-дошкільників.
       Вихователі середніх груп “Веселка”, “Ягідки”, “Бджілки” – Устименко Т.А., Костенко С.С., Кузеванова Т.О., Ткаченко О.П. продемонстрували практичне використання нетрадиційної техніки розвитку творчості “Чарівні острови”. У ході проведення вказаної технології було використано музичний супровід, рухливі вправи, елементи зображувальної діяльності.
       Вихователі старших груп “Капітошки”, “Сонечко” та санаторної групи “Барвінок” – Шаповал К.С., Храпак Т.М. та Петренко Т.І. прозвітували про результати роботи старших дошкільників з друдлами (схематичним малюнками, котрі слід завершити за власним сприйманням).
        Загалом педагогічна рада пройшла легко, та невимушено; вихователі не лише поповнили власний запас теоретичних знань, а й практично застосували отриману інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *